PatBank.pl - bank banków. Serwis PatBank działa od 16 marca 2008 roku. Oferuje produkty finansowe większości działających w Polsce banków. Na stronie można porównać i wysłać bezpośrednio do wybranego banku wniosek o konto bankowe, kredyt, pożyczkę lub złożyć lokatę bankową. Dostępne są tu wszelkiego rodzaju kredyty (gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, konsolidacyjne i kredyty dla firm). Są tu także ubezpieczenia, inwestycje, różnorodne usługi finansowe dla firm, pożyczki pozabankowe. Nie trać czasu i pieniędzy na odwiedzanie poszczególnych banków by porównać ich oferty. Na tej stronie zrobisz to całkowicie bezpłatnie i szybko. Wysłanie wniosku do banku do niczego nie zobowiązuje.
Strona główna Bank BPH
Formularz kontaktowy
Bank BPH

Ważne informacje:

1Wyliczenia reprezentatywne na dzień 1.12.2015 r.: stała stopa oprocentowania w skali roku 5,9%, całkowita kwota kredytu 2076,88 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 14,33%, całkowita kwota do zapłaty 2304,91 zł, miesięczna rata 128,05 zł, umowa na 18 miesięcy. Całkowity koszt kredytu: 228,03 zł, w tym odsetki 105,49 zł i kredytowana prowizja 122,54 zł.
Taryfa opłat i prowizji jest dostępna w Oddziałach i Placówkach Partnerskich Banku oraz na www.bph.pl.
Bank uzależnia przyznanie kredytu i jego wysokość od zdolności kredytowej Kredytobiorcy. Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 5,9% i prowizją 5,9% nie jest dostępny w Agencjach współpracujących z Bankiem.
Bank BPH SA, ul. płk. J. Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk.

  • wyślij na Facebook
  • wyślij na Digg
  • wyślij na Twiter
  • wyślij na Stumble
  • wyślij na Blogger
  • wyślij na Wykop

PatBank.pl - konta bankowe, kredyty, pożyczki, lokaty i inne produkty bankowe i finansowe. Kontakt: Patryk Wiśniewski
Usługodawca - Money.pl sp. z o.o. - właściciel programu partnerskiego Money2Money